O Rideoo

Od wielu lat zaledwie kilku entuzjastów pomaga innym w wyborze najlepszych opcji spośród hulajnóg, deskorolek, rowerów i innych przedmiotów do aktywności na świeżym powietrzu. Takie osoby co roku odwiedzały największe europejskie wystawy plenerowe, brały udział w plenerowych imprezach, opracowywały nowe produkty z najbliższymi partnerami i po prostu odczuwały ogromną satysfakcję z bycia w środku wydarzeń. Tymi osobami byliśmy my.
Kochamy i wierzymy w sport, ekologię i wygodny transport osobisty. Uważamy również, że tę listę można połączyć w jeden produkt. W końcu zrozumieliśmy, że nie robiliśmy wystarczająco dużo - chcieliśmy dać więcej. Właśnie dlatego stworzyliśmy Rideoo.

Rideoo jest miejscem, w którym każdy znajdzie dla siebie idealny produkt do mikromobilności dostosowany dokładnie do swoich potrzeb.

Oferujemy najlepsze produkty światowych marek, jak również wprowadzamy nowe, mniej znane marki. Obiecujemy Ci, że jako nasz Klient otrzymasz od nas najnowsze i najmodniejsze modele z całego świata mikromobilności.

Zapewniamy obsługę Klienta na najwyższym poziomie: pomagamy w kwestiach gwarancyjnych, odpowiadamy na pytania oraz doradzamy w wyborze pomiędzy świetnymi wariantami.

Naprawdę wierzymy, że ludzie na całym świecie powinni mieć takie miejsce jak nasze i obiecujemy, że Cię nie zawiedziemy.

×
Always be stylish and protected

Enter your email and get a 20% discount on protection, fixtures ...

×
Buy only the best

Enter your email and get a 5% discount on your first purchase

×

Rejestracja

Rejestrując się, zgadzasz się z umową użytkownika

lub zaloguj się